Blakstienų, antakių laminavimas sausio 17, 2019 – Posted in: Uncategorized

MAŽA JUODA SUKNELĖ

Blakstienos prisotinamos vitaminų, mikroelementų, baltymų ir hidralizuoto keratino. Dėl to blakstienos tampa sveikesnės, storesnės ir ilgesnės lyg “priaugintos”.Blakstienų tušas padedamas į šoną,

nes nebereikia kasdien jų dažyti. Blakstienų laminavimas rekomenduojamas:

* tiesių, šviesių, trumpų, silpnų blakstienų savininkėms

*toms, kurios nori atgaivinti nusilpusias, nualintas blakstienas (po priauginimų, cheminių dažymų ar rietimų)

*toms, kurios nemėgsta ar negali dažyti tušu dėl jautrių akių,

*toms, kurios taupo laiką,o nori atrodyti žavingai ir ryte ir vakare.

Paslaugai naudojami aukščiausios kokybės profesionalūs InLei kompanijos produktai iš Italijos:

LASH FILER- blakstienų užpildas (blakstienų laminavimas) ir LASH LIFT- ilgalaikis poveikis.

LASH FILER- tai visiškai naujas produktas, sukurtas išskirtinai Italijoje, užtikrinantis puikius rezultatus. Patikimi tyrimų rezultatai skelbia, kad po procedūros plaukelio apimtis padidėja iki 24%! Todėl blakstienos yra: užriestos, blizgios, sveikos, šilkinės ir minkštos. Žvilgsnis tampa išraiškingesnis ir jausmingesnis be papildomų pastangų ir išlieka iki keturių savaičių. Kartojant procedūrą, rezultatai išlieka vis ilgiau – 6-8 savaites.

LASH LIFT – tai klasikinis blakstienų rietiklis, praturtintas natūraliais aliejais. Jo dėka blakstienos tobulai užriečiamos, išlieka minkštos ir sveikos.

Procedūrai taip pat naudojami tos pačios „In Lei®“ linijos dažai su maksimaliai sumažinto stiprumo 1,5% oksidantu ir natūraliais vaškais. Vis trys produktai, veikdami kartu, užtikrina maksimaliai puikų rezultatą.

Akys – sielos veidrodis. Būk nuostabi ryte ir vakare, darbe ir vakarėlyje. O tavo kerintis žvilgsnis telieka mažytė tavo ir mano paslaptis!