PURŠKIAMAS ĮDEGIS BE SAULĖS gruodžio 28, 2015 – Posted in: Uncategorized

“SALSA”-  PURŠKIAMAS ĮDEGIS BE SAULĖS

Pamirškite deginimąsi. Yra geresnis būdas, kad oda būtų šilkinė ir švytėtų auksu. Tai daug saugiau ir greičiau, o rezultatas toks pat gražaus, kaip ką tik po atostogų tropikuose.

Paslaugą atlieka įgudusi meistrė.

Kaip tai vyksta:Belloccio-logo-2-1024x415

Kūnas nupurškiamas specialiu losjonu, į kurį oda sureaguoja panašiai, kaip į saulę.  “Įdegis” tamsėja iki 4 val. Visiškai susiformuoja per 8-12 val. Tada jau galima praustis po dušu. Losjone yra bronzanto (dažų), kuris niekaip nereaguoja su oda ir nusiplauna su pirmu dušu. Dėl to gali truputį išsitepti drabužiai išvirkščioje pusėje. Purškiamą įdegį geriau atlikti bent vieną dieną prieš svarbesnius įvykius. Losjonai pagaminti Belloccio, Amerikoje.

Purškiamas įdegis be saulės: Nudegimams NE, dirbtiniam įdegiui TAIP.

Dermatologai vis dažniau pataria savo pacientams, norintiems įdegio, deginimąsi saulėje ar soliariumuose pakeisti purškiamu įdegiu be saulės. “Tai tikrai daug patogiau ir greičiau, nei nuolat lankytis soliariume ir gauti UV spindulių”,- sako daktaras Robinas Ashinoffas, iš Hackensack Universiteto Medicinos Centro Nju Džersyje. Šis įdegis nenusiplauna, nenublunka, o pasišalina su negyvom lastelėm. Neturi oranžinio atspalvio, nesausina odos. Losjone yra bronzanto (dažų), kuris

Kaip pasiruošti purškiamam įdegiui

  • Iš vakaro reikėtų nusišveisti odą, kad įdegis išliktų kuo ilgiau ir “nubluktų” tolygiai. Padrėkinti odą drėkinamuoju losjonu ar kremu.
  • Purškiamo įdegio dieną reikėtų vilkėti laisvesniais tamsiais drabužiais.

Pastabos:

Nerekomenduojama nėščiosioms iki 4 mėn nėštumo.
Nerekomenduojam sergantiems diabetu.
Jautrią odą, ypač saulei, gali sudirginti. Paraudimas, paprastai praeina per 1–2 valandas.
Intensyviai prakaituojant (pirtyje, sportuojant), įdegis pasišalina greičiau.
Drėkinamieji losjonai ar kremai, padeda įdegiui išlikti ilgiau

 

Opilence_losjonas Prieš_po